НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ В СФЕРІ ОЧИСТКИ ВОДИ

СИСТЕМА ОЧИЩЕННЯ АРТЕЗІАНСЬКОЇ ВОДИ

СТОСУЄТЬСЯ:

БУДИНКІВ

ОФІСІВ

КОТЕЛЕНЬ

ПРОМИСЛОВОСТІ

ПЕРЕВАГИ НАШИХ УСТАНОВОК:

Таблица

Очищення природної води або доочищення водопровідної води: в періодичному або в безперервному режимі водоспоживання.

ПРИНЦИП РОБОТИ ОЧИЩЕННЯ "ДЕФЕРУМ"

Знижка 3000 грн. на систему "Деферум"

Залиште заявку прямо зараз та отримайте знижку 3000 грн. на систему очищення води "Деферум"

НАША ПРОДУКЦІЯ

"ДЕФЕРУМ 05" НАПІВАВТОМАТИЧНА ПРОМИВКА​

"ДЕФЕРУМ 05" АВТОМАТИЧНА ПРОМИВКА​

ЄМНОСТІ

Виготовляємо на замовлення, з поліпропілену товщиною 5 мм, додаткові резервуари для чистої води (далі РЧВ), адаптовані до установок ДЕФЕРУМ, для збільшення обсягу / запасу чистої водина залповий розбір.

Емності

Примітка: Дані додаткові РЧВ не потребують додаткових насосів чи елементів керування. Все що потрібно - вже є в ДЕФЕРУМ! Вода із додаткового РЧВ подається на споживання існуючим насосом на установці.

З додатковим РЧВ режим та принцип роботи ДЕФЕРУМ не змінюється, тільки збільшується запас чистої води.

Производство на заказ емкостей, баков, резервуаров из полипропилена. Вы можете заказать любые нестандартные емкости, баки, резервуары и т.п. Изготовленные из листового полипропилена, предназначеные для хранения и транспортировки различных жидкостей (питьевая вода, спирт, масло, щелочи, сточные воды, фекалии, дизельное топливо, серная кислота, ядохимикаты), а так же сыпучих материалов. Производимые изделия находят широкое применение в условиях индивидуального, промышленного строительства, в пищевой и химической промышленности строительства, обустройства приусадебного хозяйства.

СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ АРТЕЗІАНСЬКОЇ ВОДИ

   Вода — эликсир жизни, без которого не сможет жить ни один живой организм на Земле. Очень важно, чтобы эта вода соответствовала всем нормам и стандартам, которые предъявляются к питьевой воде, так как она должна не только утолять жажду, но и гарантировать здоровье.

   Як відомо, незадовільна якість води сьогодні зустрічається не лише у містах, а й у селах, де немає водопроводів, і люди століттями звикли використовувати колодязі. Тому не дивно, що масово застосовуються фільтри для очищення води, які зменшують кількість хімічних елементів, що перевищують норму, усувають запахи та каламутність, стабілізують жорсткість води та багато іншого. Такі фільтри для води гарантують, що вода, яку Ви щодня споживаєте, не просто безпечна для здоров'я, а приносить користь та насиченість організму корисними елементами, які людина має отримувати зі щоденною нормою питної води. Тому фірма ПР-Аква пропонує Вам унікальне обладнання для очищення води, яке ретельно очистить природну та водопровідну воду від заліза, каламутності, марганцю, запахів, хлору та інших шкідливих речовин, які часто перевищують гранично допустиму норму.

   Очистка воды от железа и других примесей, осуществляется с помощью уникальной и высокоэффективной установки Деферум (установка Ремизова), которая не просто очищает структуру водопроводной воды, но и структуру подземных и речных вод. Такая система очистки воды может с успехом применяться как для домашнего использования, так и для промышленных целей. ПР-Аква предлагает три вида автоматических установок Деферум, которые можно подбирать зависимо от Ваших потребностей и пожеланий. Деферум экономически выгодная и полезная для здоровья система, где очистка воды из скважины или водопровода, проводится автоматически, и гарантирует полное очищение воды.

НАШІ ПАРТНЕРИ
Друкарня

Друк та виготовлення упаковки, каталогів, етикетки, буклетів...

Друкарня

Друк та виготовлення коробок - упаковок з картону, флаєрів...

Відгуки наших клієнтів
Ми поряд

Очистка води

logo pr-aqua

Всі права захищені

Адреса:

E-mail:

Контакти:

вул. Ясна 3, м. Рівне, Україна, 33001

praqua12@gmail.com

Адреса:       вул. Ясна 3, м. Рівне, Україна, 33001