КУПИТИ ФІЛЬТР ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ "ДЕФЕРУМ"

    У нас можна купити фільтр для очищення води Деферум. А також, ми можемо зробити для Вас попередні розрахунки та консультації, щоб запобігти зайвих ризиків. Якщо Вам потрібна чиста та смачна питна вода – незволікайте! Здоров’я орагізму людини залежить від багатьох факторів. Але насамперед – це чиста, питна вода! Тому, цінуйте здоров’я як своє так і своєї родини.

ТИПОВІ ВИПАДКИ ЗАСТОСУВАННЯ "ДУФЕРУМ"

  • Очищення артезіанської води
  • Безреагентне знезалізнення (великих концентрацій)
  • Видалення запахів і газів
  • Видалення каламутності

Установки «Деферум» виготовлені з матеріалів «Європейського якості», а саме:

  1. Суцільнозварний корпус з УФ стабілізованого поліпропілену від німецького виробника «Simona», товщиною 5 мм. Даний вид поліпропілену використовується як для виготовлення басейнів, так і різного виду ємностей, в тому числі і для питної води. Цей матеріал є стійким до корозії і термічних навантажень, а також до середовищ з підвищеною кислотністю, що в свою чергу робить установки Деферум надійними, довгостроковими і практичними.
  2. Всі фітинги (крани, переходи, нарізні сполучення і т.д.) і труби виробляються в Чехії, фірмою «FV-Plast», яка зарекомендувала себе на ринку, як лідируюча в даній галузі.
  3. Для роботи установки використовуються оригінальні малошумні насоси італійського виробника «Pedrollo» з максимальним робочим тиском в 3 Атм, що гарантує стабільну роботу установки і відповідно якісну очистку води.
  4. Блок автоматики, керуючий роботою установки, був розроблений спеціально для установок «Деферум» і включає в себе безліч унікальних налаштувань, що дозволяє підлаштувати роботу установки під індивідуальні вимоги клієнта.
  5. Фільтруюче завантаження виготовляється, безпосередньо, на заводі «ПіаР-АКВА» з високоякісної сировини (виробник – Тайвань) з дотриманням всіх технологічних вимог безпосередньо від розробника установок «Деферум».

Збірка установок відбувається вручну – під час процесу виробництва кожному елементу приділяється максимум уваги, а на кожному етапі складання – від корпусу до готової установки – проводиться контроль якості. Дизайн установок постійно модифікується для практичності і зручності в експлуатації. Після закінчення виробництва, обов’язково проводяться випробування кожної установки, з метою – упевнитися, що «Деферум» готовий для негайної поставки клієнту і очищення води.

ПРИКЛАД ВОДООЧИСНОЇ СИСТЕМИ ПІД КЛЮЧ

Безреагентна установка "Деферум - 05" (Очищена вода = електроенергія)

Приклад реагентної системи очищення (Очищена вода = солі; іонообмінні смоли і т.д.)

Ми поряд

Очистка води

logo pr-aqua

Всі права захищені

Адреса:

E-mail:

Контакти:

вул. Ясна 3, м. Рівне, Україна, 33001

praqua12@gmail.com