ФІЛЬТРИ ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ

    На сьогоднішній день у кожному будинку фільтри для очищення води стали необхідним предметом побуту. Вода — еліксир життя, без якого не зможе жити жоден живий організм на Землі. Дуже важливо, щоб якість води відповідала національним стандартам “ Вода питна”, так як вона повинна не тільки вгамовувати спрагу, але і гарантувати здоров’я.

    Як відомо, незадовільна якість води сьогодні зустрічається не тільки в містах, але і селах, де немає водопроводів, і люди століттями звикли використовувати колодязі. Тому не дивно, що масово застосовуються фільтри для очищення води які зменшують кількість хімічних елементів, що перевищують норму, усувають запахи і каламутність, стабілізують жорсткість води і багато іншого. Такі фільтри для води гарантують, що вода, яку Ви щодня споживаєте, не просто безпечна для здоров’я, а приносить користь і насиченість організму корисними елементами, які людина повинна отримувати з щоденною нормою питної води. Тому фірма ПіаР-АКВА пропонує Вам унікальне обладнання для очищення води, яке ретельно очистить природну і водопровідну воду від заліза, каламутності, марганцю, запахів, хлору, і інших шкідливих речовин, які часто перевищують гранично допустиму норму.

    Очищення води від заліза та інших домішок, здійснюється за допомогою унікальної і високоефективної установки Деферум, яка не просто очищає структуру водопровідної води, але і структуру підземних і річкових вод. Така система очищення води може з успіхом застосовуватися як для домашнього використання, так і для промислових цілей. ПіаР-АКВА пропонує три види автоматичних установок Деферум, які можна підбирати залежно від Ваших потреб і побажань. Деферум економічно вигідна і корисна для здоров’я система, де очищення води зі свердловини або водопроводу, проводиться автоматично, і гарантує повне очищення води.

ПРОМИСЛОВІ СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ

Промислові системи очищення води

    Насамперед необхідно знати про те, що промислові системи очищення води мають багато різних конфігурацій та переваг одна перед другою. Та ні для кого не секрет, що сьогодні для очищення води використовуються водоочисні установки які нездатні забезпечити населення міста водою хорошої якості, так як вони або дуже старі і вже не виконують своїх функцій, або взагалі не  застосовуються. Тому жителям багатьох населених пунктів доводиться самостійно боротися з проблемою відсутності чистої питної води. Фірма ПіаР-АКВА готова надати інший вихід з ситуації, що склалася, і пропонує свою безреагентну автоматичну станцію контейнерного типу Деферум — 1500 м3. Така система використовується для очищення підземних і поверхневих вод, а очищену за допомогою такої станції воду можна використовувати для господарсько-питного призначення.

     Наша станція очистки води Деферум -1500 м3 з легкістю очищає воду від заліза та інших хімічних елементів, запаху, кольоровості, каламутності, а також знезаражує воду і убиває бактерії, на що не здатний жоден рекламований фільтр. Така система, здатна повністю забезпечити потребу в воді, всіх жителів міста, які зможуть, нарешті, користуватися чистою і корисною водою. Сама система є дуже економною в плані використання електроенергії, і здатна регулювати обсяги очищення води, залежно від споживання, а також має зручну і просту систему управління, яка при необхідності може проводитися з мобільного телефону. Промислові системи очищення води, такі як Деферум — 1500 м3 можуть також без труднощів використовуватися в самих проблемних кліматичних зонах, таких як Африканські країни з жарким і сухим кліматом, або районах Крайньої Півночі з рекордно низькими температурами.

    Очищення води за допомогою системи Деферум — 1500 м3 проводиться автоматично, а всі параметри очищення повністю настроюються, що дозволяє в результаті отримувати воду такого хімічного складу, який для Вас є максимально прийнятним і необхідним, що робить таку систему корисною і незамінною при будь-яких умовах і в будь-яких регіонах.

Ми поряд

Очистка води

logo pr-aqua

Всі права захищені

Адреса:

E-mail:

Контакти:

вул. Ясна 3, м. Рівне, Україна, 33001

praqua12@gmail.com