ФІЛЬТРИ ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ

    На сьогоднішній день у кожному будинку фільтри для очищення води стали необхідним предметом побуту. Вода — еліксир життя, без якого не зможе жити жоден живий організм на Землі. Дуже важливо, щоб якість води відповідала національним стандартам “ Вода питна”, так як вона повинна не тільки вгамовувати спрагу, але і гарантувати здоров’я.

    Як відомо, незадовільна якість води сьогодні зустрічається не тільки в містах, але і селах, де немає водопроводів, і люди століттями звикли використовувати колодязі. Тому не дивно, що масово застосовуються фільтри для очищення води які зменшують кількість хімічних елементів, що перевищують норму, усувають запахи і каламутність, стабілізують жорсткість води і багато іншого. Такі фільтри для води гарантують, що вода, яку Ви щодня споживаєте, не просто безпечна для здоров’я, а приносить користь і насиченість організму корисними елементами, які людина повинна отримувати з щоденною нормою питної води. Тому фірма ПіаР-АКВА пропонує Вам унікальне обладнання для очищення води, яке ретельно очистить природну і водопровідну воду від заліза, каламутності, марганцю, запахів, хлору, і інших шкідливих речовин, які часто перевищують гранично допустиму норму.

    Очищення води від заліза та інших домішок, здійснюється за допомогою унікальної і високоефективної установки Деферум, яка не просто очищає структуру водопровідної води, але і структуру підземних і річкових вод. Така система очищення води може з успіхом застосовуватися як для домашнього використання, так і для промислових цілей. ПіаР-АКВА пропонує три види автоматичних установок Деферум, які можна підбирати залежно від Ваших потреб і побажань. Деферум економічно вигідна і корисна для здоров’я система, де очищення води зі свердловини або водопроводу, проводиться автоматично, і гарантує повне очищення води.

Ми поряд

Очистка води

logo pr-aqua

Всі права захищені

Адреса:

E-mail:

Контакти:

вул. Ясна 3, м. Рівне, Україна, 33001

praqua12@gmail.com