«Деферум 05» напівавтоматична промивка

Технологічний процес установки «Деферум»

     Вихідна вода надходить в «Деферум» з мінімальним тиском 0,30 атм. Потім насос подає воду в аеродегазатор і фільтр, де нерозчинні забруднення фільтруються. А іони забруднень беруть участь в біологічному, сорбціонному, іонообмінному і хімічному процесі очищення і (або) доочищення води. Очищена вода надходить в резервуар чистої води (РЧВ), звідки насосом – на споживання (під тиском 3,0 атм.). Один раз в місяць відкривається кран (для промивання установки). Чиста вода з РЧВ прямує вниз і швидко вимиває забруднення з фільтра і під тиском 3,0 атм. Насос видаляє промивні воду в відведений господарем місце або в каналізацію (без шкоди для септика). А далі установка автоматично включається в новий цикл очищення води.

 

 

 

«Деферум 05»

"ДЕФЕРУМ 05" НАПІВАВТОМАТИЧНА ПРОМИВКА​

    Завдяки закритому дизайну, установка впишеться в інтер’єр будь-якого котеджу або готелі. Великою перевагою є малошумність і простота експлуатації установки. Рекомендовано для житлових будинків, котеджів, малих підприємств і готелів.

Фільтри для води

     Фільтри води для будинку та котеджу це вже не розкіш, а в більшості просто необхідність. І все залежить від ряду факторів. Наприклад: в приватні будинки та котеджі вода як правило надходить з колодязів та свердловин. По своєму складу та смаковим властивостям вона може відрізнятися навіть якщо два колодязі стоять не так далеко один від одного. Зазвичай це залежить від особливостей самої місцевості, тому і вміст механічних та хімічний домішок буде різний. Але нажаль цей вміст часто перевищує всі нормативні показники, навіть якщо ми не в змозі відчути це на смак. Тому така вода не придатна для вживання та застосування в домашніх цілях. Якщо ми не байдужі до свого здоров’я та здоров’я наших рідних, тоді будемо уважні до того, яку воду вживає наша родина. А вирішити цю проблему нам якраз допоможе система очищення води “Деферум”. З явними перевагами над іншими системами очищення води.

Ми поряд

Очистка води

logo pr-aqua

Всі права захищені

Адреса:

E-mail:

Контакти:

вул. Ясна 3, м. Рівне, Україна, 33001

praqua12@gmail.com