БЕЗРЕАГЕНТНІ ТЕХНОЛОГІЇ В СФЕРІ ОЧИЩЕННЯ АРТЕЗІАНСЬКОЇ ВОДИ

БЕЗРЕАГЕНТНІ ТЕХНОЛОГІЇ В СФЕРІ ОЧИЩЕННЯ АРТЕЗІАНСЬКОЇ ВОДИ

банер-реклама

СИСТЕМА ОЧИЩЕННЯ АРТЕЗІАНСЬКОЇ ВОДИ

СТОСУЄТЬСЯ:

БУДИНКІВ

ОФІСІВ

КОТЕЛЕНЬ

ПРОМИСЛОВОСТІ

ПЕРЕВАГИ НАШИХ УСТАНОВОК:

Таблица

Очищення природної води або доочищення водопровідної води: в періодичному або в безперервному режимі водоспоживання.

ПРИНЦИП РОБОТИ ОЧИЩЕННЯ "ДЕФЕРУМ"

Знижка 3000 грн. на систему "Деферум"

Залиште заявку прямо зараз та отримайте знижку 3000 грн. на систему очищення води "Деферум"

НАША ПРОДУКЦІЯ

"ДЕФЕРУМ 05" НАПІВАВТОМАТИЧНА ПРОМИВКА​

"ДЕФЕРУМ 05" НАПІВАВТОМАТИЧНА ПРОМИВКА​

"ДЕФЕРУМ 05" АВТОМАТИЧНА
ПРОМИВКА

ЄМНОСТІ

Виготовляємо на замовлення, з поліпропілену товщиною 5 мм, додаткові резервуари для чистої води (далі РЧВ), адаптовані до установок ДЕФЕРУМ, для збільшення обсягу / запасу чистої водина залповий розбір.

Примітка:  Дані додаткові РЧВ не потребують додаткових насосів чи елементів керування. Все що потрібно – вже є в ДЕФЕРУМ! Вода із додаткового РЧВ подається на споживання існуючим насосом на установці.

З додатковим РЧВ режим та принцип роботи ДЕФЕРУМ не змінюється, тільки збільшується запас чистої води.

Виробництво на замовлення ємностей, баків, резервуарів з поліпропілену.
Ви можете замовити будь-які нестандартні ємності, баки, резервуари і т.п.
Виготовлені з листового поліпропілену, призначені для зберігання і транспортування різних рідин (питна вода, спирт, масло, луги, стічні води, фекалії, дизельне паливо, сірчана кислота, отрутохімікати), а так само сипучих матеріалів.
Продукція, вироби знаходять широке застосування в умовах індивідуального, промислового будівництва, в харчовій і хімічній промисловості будівництва, облаштування присадибного господарства.

СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ АРТЕЗІАНСЬКОЇ ВОДИ

Системи очищення артезіанської та водопровідної води

 Системи очищення артезіанської та  водопровідної води!                       Чому так важливо?

   Якщо врахувати, що наш організм складається переважно з води, то не дивно, чому ця рідина є основою нашого життя. Вода допомагає організму людини доставити живильні речовини до клітин. Вона підтримує водно-сольовий баланс, транспортує вітаміни та мінерали по всьому тілі, поживні речовини, а також виводить токсини та шлаки з організму. Вимиває відмерлі клітини та продукти життєдіяльності бактерій.

     Цікаво, що навіть наш настрій залежить від того чи достатньо ми вживаємо води, оскільки вона наповнює кров киснем і глюкозою. Наше здоров’я є важливою причиною забезпечити своє життя безпечною водою.                

     На жаль ми не можемо бути впевненими, що постачальники води нададуть продукт, який відповідає заявленим нормам. Крім того, багато людей у приватному секторі користуються криницями та свердловинами. Адже підземні води також зазнають забруднення пестицидами, металами та продуктами розкладу. Наша компанія ретельно досліджує які забруднення можуть бути в різних регіонах, щоб покращити наші системи для очищення води та зробити воду безпечною для життя.

Чому системи Деферум найкращі для очищення вашої води?

    По-перше, наші фільтри займають лідируючу позицію і зарекомендували себе одними з найкращих!

    По-друге, фільтри для води гарантують, що вода, яку Ви щодня споживаєте, не просто безпечна для здоров’я, а приносить користь і насиченість організму корисними елементами, які людина повинна отримувати з щоденною нормою питної води. Тому фірма ПіаР-АКВА пропонує Вам унікальне обладнання для очищення водопровідної, артезіанської та колодязної води, яке ретельно очистить її від заліза, каламутності, марганцю, запахів, хлору, і інших шкідливих речовин, які часто перевищують гранично допустиму норму та шкодять вашому здоров’ю.                               

    Очищення води від заліза та інших домішок, здійснюється за допомогою установки Деферум , яка не просто очищає структуру водопровідної води, але і структуру підземних і річкових вод. Така система очищення води може з успіхом застосовуватися як для домашнього використання, так і для промислових цілей.

    Забрудненість води визначається за кількома критеріями: органолептичні показники – характеристики, які можна визначити самостійно за допомогою органів чуття. До них зараховують колір, каламутність, запах, смак. Біологічні властивості води залежать від вмісту в ній гідрофлори, гідробіонти, бактерій та вірусів. Їх наявність можна визначити лабораторним аналізом. Хімічні властивості визначаються лабораторно. До них належать окиснюваність, лужність, твердість, активна реакція, азотних сполук, сульфатів, хлоридів, марганцю, заліза, важких металів, радіонуклідів та низки специфічних збудників.

    ПіаР-АКВА пропонує три види автоматичних установок Деферум, які можна підбирати залежно від Ваших потреб і побажань.Деферум економічно вигідна і корисна для здоров’я система, де очищення води зі свердловини або водопроводу, проводиться автоматично, і гарантує повне її очищення.

Наші системи для очищення води

     Очищення артезіанської, водопровідної та колодязної води в наших будівлях, а також на господарствах, дуже важливо не тільки для людини, але й для техніки яку ми обслуговуємо.  Довговічність таких приладів як бойлер, посудомийна машина та інших, напряму залежить від добре очищеної води. Тому ми задовільняємо потреби населення у чистій воді, за допомогою наших систем “Деферум”.

    “Деферум 05” напівавтоматична. Це система для очищення води, яка встановлюється у котеджах, житлових будинках або готелях. Вона проста в експлуатації, та гарно вписується у дизайн приміщення.

“Деферум 05” автоматична. Ця система також є простою в експлуатації та встановлюється у котеджах, житлових будинках або готелях. Перевага її в тому, що вона має автоматичну промивку фільтра.

     “Деферум 100″. Установка само промивна, спеціально розроблена для великих підприємств, а також для очищення і водопостачання цілих селищ та містечок.

НАШІ ПАРТНЕРИ
Друкарня

Друк та виготовлення упаковки, каталогів, етикетки, буклетів...

Друкарня

Друк та виготовлення коробок - упаковок з картону, флаєрів...

Відгуки наших клієнтів
Ми поряд

Очистка води

logo pr-aqua

Всі права захищені

Адреса:

E-mail:

Контакти: